Ndërlidhjet

Maqedoni: Pesë të rinjë janë gjetur të vdekur


Pamje dimërore nga Shkupi
Pesë të rinjë janë gjetur të vdekur në afërsi të Shkupit, ndërsa trupat e tyre të pajetë janë zbuluar ndërmjet të enjtes dhe të premtes, ka kumtuar policia e Maqedonisë.

Policia nuk e ka kumtuar identitetin e tyre dhe nuk ka dhënë detaje të tjera.

Sipas mediave në Maqedoni, trupat janë gjetur afër dy veturave.

Policia ka paralajmëruar se më tepër detaje do të jepen gjatë ditës.
XS
SM
MD
LG