Ndërlidhjet

Kryetari i Partise Demokratike Boris Tadiq ka pranuar humbjen dhe e ka uruar presidentin e sapozgjedhur te Serbise, Tomisllav Nikoliq.

"E uroj zotin Nikolliq per fitoren korrekte dhe te merituar dhe i uroj fat ne detyren e re", ka thene Tadiq ne nje konfernece per gazetare ne seline e partise se tij.

Ai ka theksuar se me "siguri nuk do te behet kryeminister".
XS
SM
MD
LG