Ndërlidhjet

Bota në objektivTërmeti në Itali, vala e ngrohjes ekstreme në Indi, festivali i romëve në Pragë dhe Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve janë vetëm disa nga ngjarjet e javës, prej nga kemi përzgjedhur imazhet më karakteristike.(z.p)
XS
SM
MD
LG