Ndërlidhjet

Plaçkitet këngëtari i grupit Guns N’ Roses


Pamje nga një koncert i grupit Guns n' Roses.
Këngëtarit të rok-grupit Guns N’ Roses i janë vjedhur tre qafore ari në vlerë prej 200,000 dollarësh.

Ngjarja ka ndodhur në Paris, ku Aksel Rous ka mbajtur koncert bashkë me grupin e tij.

Policia tha se ka nisur hetimet.

Rous është i njohur për vokalin e tij “hard-rock” dhe me hitet "Sweet Child O' Mine", "Welcome to the Jungle” e të tjera.
XS
SM
MD
LG