Ndërlidhjet

Euro 2012: Sot rrethi i tretë i Grupit A


Varshavë
Në Kampionatin Evropian të Futbollit sot luhen ndeshjet e rrethit të tretë të Grupit A.

Në Vorcllav takohen Çekia dhe Polonia, ndërsa në Varshavë Greqia me Rusinë.

Të premten, në ndeshjet e Grupit D Franca ka mposhtur Ukrainën me rezultat 2:0 dhe Anglia Suedinë me rezultat 3:2.

Euro 2012 sivjet zhvillohet në Poloni dhe Ukrainë.
XS
SM
MD
LG