Ndërlidhjet

Një shpërthim ka goditur një postbllok policor në kryeqytetin e Republikës së Çeçenisë, Groznin.

Shpërthimi ka ndodhur të hënën në distrktin Oktyabr.

Është raportuar për viktima, por nuk është dhënë numri i saktë i tyre.

Të paktën katër persona thuhet se janë plagosur. Hetuesit dhe njësitë e policisë po hetojnë vendin e ngjarjes.
XS
SM
MD
LG