Ndërlidhjet

Shpërthim në veri të Mitrovicës


Logo e Policisë së Kosovës
Në veri të Mitrovicës është regjistruar një shpërthim, por pa shkaktuar pasoja në njerëz.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se incidenti ka ndodhur në lokalin “Tiha Noq” dhe ka shkaktuar dëme materiale në objekt.

Në bazë të vlerësimeve preliminare, policia ka konstatuar se shpërthimi ka ndodhur nga aktivizimi i një granate dore.

Incidenti ka zënë vend pak para mesnatës së mbrëmshme.
XS
SM
MD
LG