Ndërlidhjet

Digjen garazhet e Trafikut Urban në Prishtinë


Foto ilustruese
Në garazhet e Trafikut Urban në Prishtinë ka shpërthyer një zjarr i madh, njoftojnë mediat atje.

Policia dhe zjarrfikësit mësohet se kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po bëjnë përpjekje të lokalizojnë zjarrin.

Shkaqet dhe rrethanat e shkaktimit të zjarrit nuk dihen ende. Nuk raportohet për viktima në njerëz.
XS
SM
MD
LG