Ndërlidhjet

Nishani arrin sot në Kosovë


Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani.
Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, arrin sot në Kosovë me ftesë të presidentes Atifete Jahjaga.

Nishani do të kryesojë një delegacion të lartë zyrtarësh, ndërsa në krye të agjendës do të ketë takimin me presidenten, me kryetarin e Kuvendit dhe kryeministrin e Kosovës.

Kjo është vizita e parë e Nishanit në cilësinë e presidentit të Shqipërisë.
XS
SM
MD
LG