Ndërlidhjet

Pesëmbëdhjetë vjet nga vdekja e Lejdi Dajanës


Princesha Dajana
Sot janë bërë 15 vjet prejse princesha britanike, Dajana, ka ndërruar jetë së bashku me partnerin e saj, miliarderin Dodi Al Fajed, në një aksident rrugor.

Tragjedia ka ndodhur një vjet pas ndarjes së Lejdi Disë nga princi Çarls.

Dajan dhe Al Fajed kanë pësuar për vdekje në një tunel të Parisit, duke bërë përpjekje për t’iu ikur paparacëve.

Aksidentit i ka mbijetuar vetëm roja e princeshës Trevor Ris Xhons.
XS
SM
MD
LG