Ndërlidhjet

Kisha Ortodokse Ruse lejon klerikët që të garojnë për poste


Patriarku Kirill i Moskës dhe i gjithë Rusisë dhe priftërinjtë ortodoksë luten në një lokacion përkujtimor në Rusi (foto nga arkivi)
XS
SM
MD
LG