Ndërlidhjet

Obama dhe Romney "në Prishtinë"

Dy kandidatët presidencialë në Shtetet e Bashkuara, Barack Obama dhe Mitt Romney, kanë "vizituar Prishtinën" sot. Nën organizimin e ambasadës amerikane në Prishtinë, në sheshin Nëna Terezë, qytetarët ndaleshin për t'u fotografuar dhe për t'u bërë pjesë e etheve zgjedhore në Amerikë.
Trego më shumë

XS
SM
MD
LG