Ndërlidhjet

Kenia feston për Obamën


Rizgjedhja e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, është festuar në Indonezi, ku Obama ka jetuar si fëmijë, dhe në Keni, prej nga ka prejardhjen. Duke folur në fshatin Kogelo, gjyshja e presidentit, Sara Obama, i ka kërkuar nipit që të punojë shumë dhe ka thënë se ai është i mirëseardhur që të vizitojë Keninë në çdo kohë.

XS
SM
MD
LG