Ndërlidhjet

Obama i përlotur falënderon stafin e fushatës


Në një video të publikuar nga fushata e tij, presidenti amerikan, Barack Obama, shihet i përlotur teksa falënderon vullnetarët dhe anëtarët e stafit të tij në Çikago, disa ditë pas fitores në zgjedhjet presidenciale.

XS
SM
MD
LG