Ndërlidhjet

Mbahet MTV European Music Awards


MTV European Music Awards u mbajt në Frankfurt të Gjermanisë. Në këtë eveniment morën pjesë shumë yje të muzikës, duke përfshi Rita Orën, Taylor Swift, Alicia Keys, Carly Rae Jepsen, Kim Kardashian, Lana del Rey, Heidi Klum, dhe shumë të tjerë.

XS
SM
MD
LG