Ndërlidhjet

Arrihet armëpushimi midis Izraelit e Hamasit


Gaza
Ministri i Jashtëm i Egjiptit ka bërë të ditur se Izraeli dhe Hamasi janë pajtuar për armëpushim në Rripin e Gazës.

Armëpushimi pritet të hyjë në fuqi në orën 20:00 (sipas kohës në Evropë).
XS
SM
MD
LG