Ndërlidhjet

Policia dhe protestuesit përleshen në Kajro


Mijëra protestues u mblodhën jashtë pallatit Presidencial Muhamed Morsi, në Kajro, gjatë natës, duke kërkuar që presidenti të lërë ndërtesën. Policia u përlesh me protestuesit në përpjekje për t'i shpërndarë ata, me gaz lotsjellës.

XS
SM
MD
LG