Ndërlidhjet

Dukesha e Kembrixhit lë spitalin


Çifti duke dalë nga spitali
Gruaja e Princit Wlliam të Britanisë ka lënë spitalin, ku është trajtuar nga të vjellat akute që lidhen me shtatzëninë e saj.

Pamjet televizive kanë treguar Kate Middletonin, Dukeshën e Kembrixhit, teksa lë spitalin në Londër bashkë me burrin e saj.

Zyra e çiftit ka bërë të ditur se Kate do të kalojë një periudhë pushimi. Ajo është gati në javën e 12-të të shtatzënisë.

Fëmija, i cili do të jetë i pari për çiftin, do të jetë i treti në radhë për fronin britanik, pas princit Charles dhe princit Wlliam.
XS
SM
MD
LG