Ndërlidhjet

Kardashian, shtatzënë me fëmijën e parë


Kim Kardashian
Muzikanti Kanye West dhe ylli televiziv i Shteteve të Bashkuara, Kim Kardashian, janë duke pritur fëmijën e tyre të parë.

West ka bërë publike shtatzëninë e së dashurës së tij në një koncert në Nju Xhërsi.

West dhe Kardashian kanë bërë publike lidhjen qysh në muajin mars.

Muzikanti 35-vjeçar ka fituar 18 çmime Grammy dhe të paktën pesë këngë të tij janë shitur në më shumë se 3 milionë kopje.
XS
SM
MD
LG