Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Me festime dhe fishekzjarrë bota ka hyrë në Vitin e Ri, 2013. Por, edhe ditët e para të 2013-shit në Siri sollën viktimat të reja të luftës dhe protesta në Indi. Fotografët nëpër botë regjistruan ngjarjet gjatë javës që po lëmë pas, të cilat mund t'i shihni në këtë fotogaleri.
Trego më shumë

Perëndimi i diellit në Islamabad më 31 dhjetor 2012. 
1

Perëndimi i diellit në Islamabad më 31 dhjetor 2012. 

Xhakartë, Indonezi, 31 dhjetor 2012.
2

Xhakartë, Indonezi, 31 dhjetor 2012.

Paradë për Vitin e Ri në Bishkek, Kirgistan, 31 dhjetor 2012.
3

Paradë për Vitin e Ri në Bishkek, Kirgistan, 31 dhjetor 2012.

Viti i Ri, festimi në Tokio, Japoni, 1 janar 2013.
4

Viti i Ri, festimi në Tokio, Japoni, 1 janar 2013.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG