Ndërlidhjet

Djaloshi 13 vjeçar i kaloi 800 kilometra në Evropë


Ilustrim
Një djalosh 13 vjeçar, i ka kaluar më se 800 kilometra në Evropë me një veturë, pa u ndalur nga policia.

I riu e kishte marrë veturën e tipit Mercedes të babait të tij dhe ishte nisur nga shtëpia e prindërve të tij adoptiv në pjesën veriore të Italisë, të entjen në mbrëmje.

Raportohej se ai kishte synuar t’i takoj prindërit e tij natyror në Poloni.

13 vjeçari e kishte drejtuar makinën për afro 24 orë pa pushim, derisa ishte ndalur nga policia gjermane, në një autostradë afër Lajpcigut.
XS
SM
MD
LG