Ndërlidhjet

SHBA: Dy të plagosur nga të shtënat në një kolegj


SHBA...
Dy persona janë plagosur gjatë të shtënave në një kolegj të biznesit në qytetin amerikan St Louis.

Të paktën, njëri person u qëllua nga një person i armatosur në Institutin Stevens për Biznes dhe Arte, dhe personi i armatosur raportohet se e qëlloi gjithashtu edhe veten.

Të dy personat po trajtohen për lëndime të rënda.
XS
SM
MD
LG