Ndërlidhjet

Shpërthim në Kirkuk


Në qytetin e përzier etnikisht të Kirkukut, një sulm vetëvrasës me bombë ka vrarë të paktën 10 persona dhe ka plagosur 140 të tjerë.

XS
SM
MD
LG