Ndërlidhjet

Sulm në Kabul


Policia ka bërë të ditur se një vetëvrasës me bombë dhe të paktën një i armatosur kanë kryer një sulm në selinë e departamentit të trafikut në Policinë e Kabul-it.

XS
SM
MD
LG