Ndërlidhjet

Beckham kalon në Paris Saint Germain


Futbollisti David Beckham
Ylli i futbollit anglez, David Beckham, i është bashkuar ekipit francez Paris Saint Germain.

Klubi ka bërë të ditur se ka nënshkruar marrëveshje pesëmuajshe me Beckhamin.

Ky i fundit ka thënë se paga e tij do të shkojë për qendrat e fëmijëve në Paris.

Ish-kapiteni 37-vjeçar i kombëtares angleze, po ashtu ish-lojëtar i Manchester United-it dhe Real-it të Madridit, në muajin dhjetor ka lënë klubin Galaxy të Los Angjellesit.
XS
SM
MD
LG