Ndërlidhjet

Jahjaga - në konferencën për siguri në Mynih


Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka udhëtuar për në Gjermani. Ajo merr pjesë në Konferencën e 49-të për Siguri, e cila organizohet në qytetin e Mynihut.

Në konferencë do ta marrin pjesë udhëheqës shtetesh dhe personalitete të ndryshme nga e gjithë bota, thuhet në njoftimin e presidencës.

Konferenca nis punimet sot, për t’i vazhduar deri më 3 shkurt.
XS
SM
MD
LG