Ndërlidhjet

Bie helikopteri në Detin Kaspik


Deti Kaspik - foto ilustruese
Së paku tre anëtarë të ekuipazhit kanë humbur jetën nga rrëzimi i helikopterit në Detin Kaspik, pranë Bakusë.

Mediat lokale thonë se helikopteri ushtarak Mi-8 ka rënë në det sot në mëngjes.

Ambulancat dhe ekipet e emergjencës vazhdojnë të punojnë në vendin e ngjarjes.

Detaje të tjera nuk janë bërë të ditura.
XS
SM
MD
LG