Ndërlidhjet

Përgatitjet për Paradën e Pavarësisë


Forcat e Sigurisë së Kosovës, policia dhe zjarrfikësit, duke bërë përgatitjet të premten, para Paradës së Pavarësisë në sheshin Nëna Tereze. Parakalimi solemn i të tri njësive, është paraparë për të dielën më 17 shkurt në mesditë. Parada do të zhvillohet në dy sheshet kryesore të Prishtinës, atë Zahir Pajaziti dhe Nëna Tereze. Video: Fatmir Aliu

XS
SM
MD
LG