Ndërlidhjet

Shpërthim në Damask


Televizioni shtetëror ka raportuar se nga shpërthimi në Damask kanë gjetur vdekjen së paku 35 persona dhe janë lënduar më shumë se 200 të tjerë.

XS
SM
MD
LG