Ndërlidhjet

Jahjaga priti në vizitë disa fëmijë


Prishtinë, 21 shkurt 2013.
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka pritur sot në kabinetin e saj një grup fëmijësh nga institucioni parashkollor “Kids Academy”, të shoqëruar nga drejtuesja e këtij institucioni, Zamira Hyseni-Duraku.

Njoftimi nga Presidenca bën të ditur se Jahjaga është njoftuar në lidhje me funksionimin e këtij institucioni dhe për angazhimin e fëmijëve, të cilët kanë kaluar disa çaste njohjeje e bashkëbisedimi me presidenten.
XS
SM
MD
LG