Ndërlidhjet

Avancojnë Barcelona dhe Galatasary


Lionel Messi i Barcelonës
Barcelona dhe Galatasaray kanë përparuar mbrëmë në fazën e ardhshme të Ligës së Kampionëve të Evropës.

Barcelona spanjolle ka mposhtur AC Milanin me rezultat 4:0, me dy gola të shënuara nga ylli Lionel Messi.

Pas lojës së fortë të Didier Drogbës, Galatasaray i Turqisë ka arritur në çerekfinale duke mundur me rezultat 3:2 ekipin Schalke 04.
XS
SM
MD
LG