Ndërlidhjet

Dy të vrarë nga makina e shpejtë garuese


Ilustrim
Dy persona kanë humbur jetën kur një makinë e shpejtë garuese ka dalë jashtë pistës në qytetin Sakramento të Kalifornisë.

Raportet thonë se viktimat janë një djalë 14 vjeç dhe një burrë 68 vjeç.

Ata janë goditur pasi makina nuk ka arritur të kapë kthesën dhe ka dalë jashtë pistës.

Policia është duke hetuar rastin.
XS
SM
MD
LG