Ndërlidhjet

Dy helikopterë janë përplasur në afërsi të Stadiumit Olimpik të Berlinit.

Helikopterët kanë goditur njëri-tjetrin në ajër gjatë një ushtrimi policor.

Mediat gjermane thonë se njëri nga pilotët ka humbur jetën dhe katër persona të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG