Ndërlidhjet

E zhdukura, Amanda Berry bashkohet me familjen


Amanda Berry ne mes, bashkë me familjaret e saj, 6 maj, 2013
Viktima e rrëmbyer në SHBA, Amanda Berry ka arritur në shtëpinë e motrës së saj të mërkurën për një ribashkim emocional me familjen e saj, një dekadë pasi ajo bashkë me dy gra të tjera ishte rrëmbyer.

Berry, 27, Gina Dejesus, 23, dhe Michelle Knight, 32 vjeç, u shpëtuan nga një shtëpi në Cleveland të hënën, rreth dhjetë vjet pasi u zhdukën në incidente të ndara.

Autoritetet kanë arrestuar tre vëllezër në lidhje me rastin.
XS
SM
MD
LG