Ndërlidhjet

Kthehet një aeroplan në Heathrow, kishte probleme teknike


Foto ilustruese
Një aeroplan i British Airways, që ishte nisur për në Osllo nga Aeroporti Heathrow i Londrës, është kthyer sërish në Londër për shkak të problemeve teknike.

British Airways tha në një deklaratë se Airbus A319 po i bartte 75 udhëtarë dhe ka ateruar në mënyrë të sigurt në Heathrow.

Në deklaratë nuk u elaborua natyra e problemit teknik, por shtohej se po kryhet “hetim i plotë mbi incidentin”.
XS
SM
MD
LG