Ndërlidhjet

Foshnja kineze në kanalizim, s'ka akuza për nënën


Zjarrfikësit dhe mjekët shpëtojnë foshnjen e gjetur në kanalizim
Autoritetet kanë nxjerrë përfundimin se një foshnje e nxjerrë nga një kanalizim në lindje të Kinës ka ngecur aty si pasojë e një aksidenti.

Nuk do të ketë akuza kriminale ndaj nënës, e cila fillimisht nuk ka shkuar që ta marrë foshnjen.

Ata gjithashtu thonë se fëmija është lëshuar nga spitali dhe i është dhënë për kujdes nënës dhe një personi që pretendon se është i ati.

Gruaja e paidentifikuar ka lindur në mënyrë sekrete fëmijën të shtunën, në një banjo të një ndërtese me qira.

Ajo më vonë theksoi se foshnja ka rënë aksidentalisht në guacën e tualetit.
XS
SM
MD
LG