Ndërlidhjet

Shqipëri-Norvegji: Kualifikim për botëror


Kombëtarja e Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Norvegjisë do të përballen sonte në Tiranë, në kuadër të ndeshjeve për kualifikim në Kampionatin Botëror të Futbollit, i cili do të mbahet vitin e ardhshëm në Brazil.

Shqipëria është në pozicionin e dyte ne tabelë me 9 pikë.
XS
SM
MD
LG