Ndërlidhjet

Thaçi takoi shefin e CIA-s


Kryeministri i Kosovë, Hashim Thaçi.
Në kuadër të vizitës zyrtare që po zhvillon në SHBA, kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pasur një takim të veçantë me drejtorin e Agjencisë Qendrore të Inteligjencës (CIA), John Brennan.

Në këtë takim, Thaçi dhe Brennan kanë diskutuar çështje të ndryshme të interesit të përbashkët, thuhet në njoftimin për media të Kryeministrisë.
XS
SM
MD
LG