Ndërlidhjet

Princi pagëzohet George Alexander Louis


Ilustrim
Princi William dhe Kate kanë pagëzuar djalin e tyre të porsalindur, si George Alexander Louis, lajmëroi të mërkurën mbrëma zyra mbretërore britanike.

Princi më i ri në Mbrëtërinë e Bashkuar është pretendenti i tretë për froni mbretëror.

Dukesha Kate lindi princin e ri të hënën.
XS
SM
MD
LG