Ndërlidhjet

Dyzetenjë të arrestuar në 24 orët e fundit në Kosovë


Ilustrim
Policia e Kosovës, gjatë 24 orëve të fundit, ka bërë arrestimin e 41 personave të dyshuar për vepra të ndryshme penale në territorin e Republikës.

Personat e dyshuar janë të përfshirë në vepra të ndryshme penale, kryesisht armëmbajtje pa leje, përdorim të armës, kanosje, lëndime të rënda dhe të lehta trupore, sulme, prishje të rendit dhe qetësisë publike dhe raste të tjera, thuhet në njoftimin e policisë.
XS
SM
MD
LG