Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Radio Evropa e Lirë sjell fotogalerinë me fotografitë më karakteristike nga ngjarjet më të veçanta të javës që po lëmë pas.
Trego më shumë

Një përkrahës i presidentit të rrëzuar egjiptian, Mohamed Morsi, vë një maskë gazi të improvizuarteksa ikën nga të shtënat gjatë përleshjeve në Sheshin Ramses, Kajro, 16 gusht.
1

Një përkrahës i presidentit të rrëzuar egjiptian, Mohamed Morsi, vë një maskë gazi të improvizuarteksa ikën nga të shtënat gjatë përleshjeve në Sheshin Ramses, Kajro, 16 gusht.

Zakaria Alakory dhe Assem Al khshmy praktikojnë hedhjen në një plazh në Bengazi, Libi.
2

Zakaria Alakory dhe Assem Al khshmy praktikojnë hedhjen në një plazh në Bengazi, Libi.

Një olinguito (Bassaricyon neblina), siç përshkruhet specia mishngrënës e para e zbuluar në kontinentet amerikane në 35 vjet, është fotografuar në një pyll në Amerikën e Jugut.
3

Një olinguito (Bassaricyon neblina), siç përshkruhet specia mishngrënës e para e zbuluar në kontinentet amerikane në 35 vjet, është fotografuar në një pyll në Amerikën e Jugut.

Një çift duke u puthur në parkun Gorki... 
4

Një çift duke u puthur në parkun Gorki... 

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG