Ndërlidhjet

Kosovë: Thaçi është nisur për një Nju Jork


Hashim Thaçi
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, udhëtoi për në Nju Jork për të marrë pjesë në fillimin e punimeve të sesionit vjeshtor të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Gjatë kohës së qëndrimit në Nju Jork, zoti Thaçi do të ketë takime me burrështetas dhe diplomatë të shteteve të ndryshme, thuhet në faqen në Internet të Zyrës së kryeministrit të Kosovës.
XS
SM
MD
LG