Ndërlidhjet

Taxhikistan: Gjenden të gjallë pesë amerikanët e zhdukur


Ilustrim
Pesë amerikanët e zhdukur në Taxhikistan janë gjetur të gjallë dhe po evakuohen nga malet për në kryqytetin e vendit, Dushanbe.

Zyra për informim e ambasadës amerikane atje, i ka thënë më heret Evropës së Lirë se të pesë burrat ndodheshin në Taxhikistan për arsye rekreative.
XS
SM
MD
LG