Ndërlidhjet

Video

Promo: Intervistë me Malalan


Së shpejti mund të shihni dhe të dëgjoni intervistën që Malala Yousafzai bëri me Radion Evropa e Lirë. Intervista transmetohet më datën 9 tetor 2013.

XS
SM
MD
LG