Ndërlidhjet

Rrahje midis deputetëve në Skenderaj


Policia e Kosovës
Policia e Kosovës thotë se ka pranuar një informacion për rrahje në Skenderaj, ku dyshohet se është sulmuar fizikisht deputeti i PDK-së, Azem Syla, dhe Adnan Koci, truproje e deputetit Gani Koci.

“Nga informacionet e deritanishme dyshohet se personat e dyshuar janë Gani Geci me disa anëtarë të familjes së tij, ku njëri prej tyre dyshohet se ka mbajtur armë në dorë”, thuhet në kominkatën e policisë.

Po sipas saj, nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar apo të plagosur.
XS
SM
MD
LG