Ndërlidhjet

Los Anxhelos: Të shtëna me armë në aeroport


Ilustrim
Nisjet nga Aeroporti Ndërkombëtar i Los Anxhelosit, janë anuluar, pas një incidenti me armë që ndodhi sot.

Një zëdhënës i aeroportit ka thënë përmes një komunikate se “të gjitha fluturimet, përveç aterrimeve, janë anuluar përkohësisht”.

FBI-ja ka thënë se ka pasur të shtëna armësh në terminalin numër 3 të këtij aeroporti, dhe se policia ende po e heton rastin dhe numrin e të lënduarve në të.

Shtëpia e Bradhë ka bërë të ditur se edhe presidenti Obama është njoftuar në lidhje me incidentin.
XS
SM
MD
LG