Ndërlidhjet

Kirgizi: Gjendet i vdekur prezantuesi i njohur


Ilustrim
Një prezantues i njohur televiziv është gjetur i vdekur në aparatmentin e tij në Bishkek.

Autoritetet policore thanë të enjtën se prezantuesi, Bakyt Bukaev, u gjet nga një shok i tij, mbrëmjen e vonë të së mërkures.

Trupi i të ndjerit kishte pësuar therrje dhe djegie të shumëfishta.

Policia në Bishkek ka nisur hetimet.

Prezantuesi ishte i njohur për një mori programesh argëtuese.
XS
SM
MD
LG