Ndërlidhjet

Franca dhe Ukraina luajnë sot një ndeshje futbolli në Paris, e cila mund të ketë rezultate historike nëse Franca humb.

Franca duhet të fitojë kundër Ukrainës, për të shmangur mospjesëmarrjen në Kupën e Botës, për herë të parë në 20 vjet.

Franca ka humbur të premten në Ukrainë me një diferencë prej dy golash.

Të dyja palët kanë pranuar se ndeshja e sotme do të jetë e vështirë.
XS
SM
MD
LG