Ndërlidhjet

Nju Jork: Treni del nga shinat, dy të vdekur


Nju Jork - foto arkivi
Një tren pasagjerësh ka dalë nga shinat në lagjen Bronks të Nju Jorkut.

Televizioni CNN raporton për së paku dy njerëz të vdekur.

Mbi 100 zjarrfikës dhe shërbime të tjera emergjente kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Informacione më të detajuara nuk ka ende në dispozicion.
XS
SM
MD
LG