Ndërlidhjet

Thaçi uron Vitin e Ri


Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi.
Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një mesazhi në rrjetin social Facebook, ka uruar të gjithë qytetarët e Kosovës me rastin e festës së Vitit të Ri.

"Uroj që ky vit të finalizohet për juve dhe familjet e juaja me sa më shumë arritje dhe gëzime, e që viti i ardhshëm të na rezervojë të gjithëve më shumë mbarësi dhe suksese".

"Në emër të Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe në emrin tim, u uroj të gjitha familjeve kosovare sa më shumë shëndet, mirëqenie e gëzim në vitin e ardhshëm. Urimet më të përzemërta ua dërgoj gjithashtu të gjithë shqiptarëve kudo që janë", thuhet në urimin e kryeministrit Thaçi.
XS
SM
MD
LG